Organisatie bestuur

Bestuur

Voorzitter Maarten Bokhoven voorzitter@primadonnakaashuizen.nl
Secretariaat Marieke van Beek secretariaat@primadonnakaashuizen.nl
Penningmeester Ad Vos penningmeester@primadonnakaashuizen.nl
Technische commissie Arno Koster tc@primadonnakaashuizen.nl
Jeugdcommissie Hans de Zwart jeugd@primadonnakaashuizen.nl
Recreanten commissie Peter Dikhoff recreanten@primadonnakaashuizen.nl
Sponsorzaken André van Tol pr@primadonnakaashuizen.nl
PR André van Tol pr@primadonnakaashuizen.nl
Algemeen bestuurslid Jan Kos jan.kos@primadonnakaashuizen.nl

Verenigings ondersteuning

Wedstrijdsecretariaat  Raymond Tahalele  vvhuizen@ziggo.nl
Ledenadministratie  Jan Willem Kinkel  ledenadministratie@primadonnakaashuizen.nl
Scheidsrechterscommissie Rob Flinterman  scheidsrechterscoordinator@primadonnakaashuizen.nl

Technische Commissie Bestuur

Algemeen contact tc@primadonnakaashuizen.nl
Voorzitter Arno Koster
TC Heren 1 en 2 Michiel Koster
TC Heren 3, 4 en 5 Martin Grotenhuis
TC Dames 1 en 2 Femke de Joode
TC Dames 3, 4, 5 Roosje Teeuwissen
TC Jongens Jesse Zegeling
TC Meisjes Timo de Koning

Jeugd commissie

Voorzitter Hans de Zwart jeugd@primadonnakaashuizen.nl
Coördinator Mini’s Linda Kooij huizencmv@gmail.com

Recreanten Commissie

Voorzitter Peter Dikhoff recreanten@primadonnakaashuizen.nl
Vertegenwoordiger Heren Cees Bosboom
Vertegenwoordiger Dames Corine de Zwart
Margot van der Veer
Vertegenwoordiger mix Mieke Bleys
Frits Stroombergen
Recreanten competitie Laurens Looijschelder recreantencompetitie@primadonnakaashuizen.nl

Overige vrijwilligers

Evenementen
Bar PDK Arena Karin Roest
Materiaal
Sleutelbeheer PDK Arena
Sleutelbeheer Meent Frits Stroombergen
Lief en Leed Linda Kooij
Kledingcoördinatie Evelyn van Rooijen
Vertrouwenscontactpersoon Silvia Schulte klik hier voor meer informatie

Stichting PDK Topvolleybal

Voorzitter Jan Kos
Secretariaat Laura Kos