Organisatie bestuur

Bestuur

Voorzitter Maarten Bokhoven voorzitter@primadonnakaashuizen.nl
Secretariaat Marieke van Beek secretariaat@primadonnakaashuizen.nl
Penningmeester Ad Vos penningmeester@primadonnakaashuizen.nl
Technische commissie Henk Rempe tc@primadonnakaashuizen.nl
Jeugdcommissie Hans de Zwart jeugd@primadonnakaashuizen.nl
Recreanten commissie Peter Dikhoff recreanten@primadonnakaashuizen.nl
Sponsorzaken André van Tol pr@primadonnakaashuizen.nl
PR André van Tol pr@primadonnakaashuizen.nl
Algemeen bestuurslid Jan Kos

Verenigings ondersteuning

Wedstrijdsecretariaat  Raymond Tahalele  vvhuizen@ziggo.nl
Ledenadministratie  Jan Willem Kinkel  ledenadministratie@primadonnakaashuizen.nl
Scheidsrechterscommissie  scheidsrechterscomissie@primadonnakaashuizen.nl

Technische Commissie Bestuur

Algemeen contact tc@primadonnakaashuizen.nl
Voorzitter Wilco van Wijk tc@primadonnakaashuizen.nl
TC Heren Arno Koster
TC Dames Henk Rempe
TC Jeugd Jongens Robert Veerman
Marco Barneveld
TC Jeugd Meisjes Carlo van Beek
Hans Roest

Jeugd commissie

voorzitter Hans de Zwart jeugd@primadonnakaashuizen.nl
Coördinator Mini’s Michelle v.d. Brink jeugd@primadonnakaashuizen.nl

Recreanten Commissie

Voorzitter Peter Dikhoff recreanten@primadonnakaashuizen.nl
vertegenwoordiger Heren Cees Bosboom
vertegenwoordiger Dames Corine de Zwart
Margot van der Veer
vertegenwoordiger mix Mieke Bleys
Frits Stroombergen
recreanten competitie Laurens Looijschelder recreantencompetitie@primadonnakaashuizen.nl

Overige vrijwilligers

Evenementen
Bar PDK Arena Karin Roest
Bar Meent Silvia Schulte
Materiaal
Sleutelbeheer PDK Arena
Sleutelbeheer Meent Jan Steinvoort
Lief en Leed Linda Kooij
Kledingcoördinatie Petra Kos
Vertrouwenscontactpersoon Silvia Schulte

Stichting PDK Topvolleybal

Voorzitter Jan Kos
Secretariaat Laura Kos